پایه دیواری متحرک تلویزیون

 

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

اطلاعات تماس

شماره تماس09393024511

تولید و فروش پایه دیواری متحرک تلویزیون 75 اینچ

براکت دیواری بازویی مدل TWM-510

وزن قابل تحمل 35 کیلوگرم

سایز قابل استفاده 42 تا 75 اینچ

از جنس آهن

پایه دیواری تلویزیون مدل TWM-510 یا پایه دیواری LCD را می توان در گروه براکت تلویزیون از نوع متحرک قرار داد زیرا با توجه به فاصله کمی که از دیوار دارد قابلیت نصب انواع تلویزیون LED و LCD با سایزهای 42 اینچ تا 75 اینچ برای تمام برندهای سامسونگ، سونی، ال جی، پاناسونیک، شارپ، ایکس ویژن و … را داراست. این نوع براکت 75 اینچ متحرک به خوبی پاسخگوی تلویزیون های با صفحه نمایشگر بزرگتر میباشد.

پایه دیواری تلویزیون متحرک تمام جهات TWM-510 سری SMA

این مدل با بهره برداری از چندین عدد بوش های مقاوم ABS توانایی حرکت بسیار نرم و آرامی را در مقایسه با دیگر مدل ها ایجاد کرده، از این رو حرکت رو به جلو و عقب رفتن تلویزیون از دیوار بسیار راحت تر و نرم صورت می گیرد. که برای اولین بار از این روش برای حرکت پایه دیواری بازویی استفاده گردیده است.

طراحی و ساخت براکت بازویی TWM-510 بگونه ایست که با فاصله بسیار کم 62mm و همچنین بیشترین فاصله 510mm از دیوار بازه حرکتی بسیار خوبی را ایجاد کرده که در نوع خود بی نظیر می باشد.

از نکات بسیار برجسته پایه TWM-510 ، ایجاد حرکت دورانی (حول محور Z) با یک روش بسیار جدید می باشد که با طراحی خاص خود این امکان بوجود آماده است.

از این رو حتی اگر پایه دیواری تلویزیون بصورت تراز روی دیوار نصب نگردیده است دیگر جای نگرانی نخواهد بود، زیرا حتی پس از نصب تلویزیون کاربر می تواند آن را براحتی تراز نماید.

شناسه آگهی : 636603005140a9b8

نظرات