نکاتی در مورد تبلیغات

نکاتی در مورد تبلیغات

مواردی از قبیل استفاده از گرافیک های خوش ساخت می باشد . هیچ چیزی بدتر از پرچم تبلیغاتی که به طرز نا صحیحی ساخته شده و حسن نیت کار را تحت تاثیر قرار داده نمی باشد و پرداختن پول به یک پرچم تبلیغاتی خوب که برای همیشه می توان از آن استفاده کرد ، ارزنده می باشد.

معرفی سایتهای تبلیغاتی

معرفی سایتهای تبلیغاتی معتبر یکی از دغدغه های مشتریان ایرانی است که توسط دولت میتواند معرفی گرددازمشخصات این سایتها می توان أگهی تبلیغاتی در صفحه اصلی با ضمانت و مجوز رسمی از بخش دولتی را ذکر کرد مشتریان ومصرف کنندگان محصول با مقایسه چند محصول در این سایت تصمیم خرید را از فروشگاه معتبر را می گیرند.

کاربردهای تبلیغات در تجارت الکترونیک

یکی دیگراز کاربردهای تبلیغات در تجارت الکترونیک، بررسی مدل رفتار خرید مشتری و سپس ارائه پیشنهاداتی از جمله ارائه تبلیغات اختصاصی، بیان محصولات مورد علاقه مشتری، راهنمایی برای انتخاب عرضه کننده مناسب است. توجه به نحوه فرایند خرید هر مشتری و ذخیره فعالیتهای او از جمله کلیکها، جستجوها، مطالعه کاتالوگها وغیره، اطلاعات بسیار ارزشمندی را در مورد علایق و اولویتهای مشتری در اختیار فروشگاه میگذارد و این امکان را مهیا میسازد تا با بررسی و تحلیل این موارد در مراجعه بعدی مشتری ، فضای فروشگاه را به گونهای مطابق با نیازها و اولویتهای او خصوصی سازد، تا علاوه بر ایجاد علاقه و ارتباط خاص با مشتری، فرایند خرید را برای او به طور بهینه و در وقت کم مهیا کند. عاملهای هوشمند نرمافزاری از ابتداییترین بخش این فرایند، یعنی ذخیره اطلاعات شخصی هر فرد، تا مرحله بررسی و آنالیز و در نهایت ایجاد توصیه و محیط خصوصیشده به فرد، بسیار سودمند هستند ، مدل رفتاری خرید مشتری دارای 6مرحله اساسی از فرایند خرید است که در زیر به جزئیات مربوط به این مراحل پرداخته میشود.

برای مطالعه ادامه کلیک کنید