تعرفه و هزینه تبلیغات اینترنتی

همانطور که در بخش اول این مقاله توضیح دادیم تبلیغات نقش حیاطی یک کسب و کار و فروش محصول به شمار می آید برای اینکه نتیجه تلاش های ما حاصل داشته باشد و نتیجه مطلوبی به دست آوریم بهتر است از ایده تبیغات اینترنتی بهره ببریم اینکه از کدام روش تبلیغ اینترنتی استفاده کنیم بسته به خود ما و هزینه ای که برای تبلیغات در نظر گرفتیم دارد .در بخش اول چند مورد از روش های تبلیغات اینترنتی را برسی کردیم و همینطور هزینه های لازم برای هر کدام از روش ها .اکنون در این مقاله به ادامه مبحث قبلی یعنی به ادامه روش اینترنتی و هزینه های آن ها می پردازیم .

تعرفه و هزینه تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی در شبکه های مجازی

امروزه اگر به هر فردی که از کنار ما می گذرد نگاهی بیندازیم می بینیم که یک گوشی هوشمند در دست دارد این گوشی های هوشمند استفاده های مختلفی دارد اکثرا افراد چه غریبه ها و چه خانواده خود اگر کمی دقت کنیم می بینیم که در شبکه های مجازی فعالیت می کند که این فعالیت بسته به حیطه کاری شان دارد بعضی افراد از این شبکه های مجازی پول در می آورد و بعضی ها هم صرفا جهت فعالیت روزمره و تفریحات عضو کانال های طنز و سایز کانال ها می شوند همان طور که گفتم بسته به حیطه فعالیت هر فرد دارد .حالا وقتی چنین شبکه هایی با چنین عضو هایی رو به رو هست مسلما تبلیغات در این شبکه ها موفقیت را در پی خواهد داشت برای اینکه در این زمینه موفق شویم ابتدا باید تبلیغات برای خود تهیه کنیم. در شبکه های تلگرام و اینستا گرام بیشتر کاربران وجود دارد پس بهترین گزینه برای تبلیغ کردن است .

هزینه تبلیغات اینترنتی در شبکه های مجازی

در این روش تبلیغی یک مقدار مشخصی وجود ندارد که بتوان از روی آن تبعیت کرد این هزینه ها توسط مدیران کانال و صفحات کاربری مشخص می شود و بستگی به مدت زمانی که در کانال ها قرار می گیرد مشخص می شود .

تبلیغات اینترنتی به روش ایمیل مارکتینگ

یکی از روش هایی که هوشمند و هدفمند است و یکی از روش های تبلیغات آنلاین به حساب می آید ایمیل مارکتینگ است که از قدیمی ترین روش تبلیغ اینترنتی به حساب می آید ابتدا وقتی ایمیل تبلیغاتی می خواستند ارسال کنند از طریق برنامه های ارسال ایمیل تبلیغ می فرستاندند ولی اکنون با سایت های قدرتمندی که ایجاد شده به ارسال تبلیغات اقدام می کنند .وقتی ایمیل تبلیغی برای مخاطب های خود ارسال می کنیم به دو صورت تفسیم می شود که در روش اول ایمیل تبلیغ ما برای مشتری هایی که تا کنون از ما خرید نکردند و در صدد جذب مشتریان جدید هستیم ارسال می کمیم و آنها را تشویق به خرید می کنیم در روش دوم ایمیل تبلیغی به مشتریانی که یک بار از ما خرید کردند ارسال می شود و آن ها را به خرید دوباره تشویق می کنیم و محصولاتی که جدیدا اضافه شده و امکانات جدید را به مشتری های سابق اعلام می داریم ارسال تبلیغ از طریق ایمیل علاوه بر این که هزینه کمتری دارد و مقرون به صرفه است از لحاظ کیفیت هم بهینه است اکثر سایت های که برای ارسال ایمیل ایجاد شده اند تعدادی مشخصی ایمیل رایگان ارسال می کنند که این می تواند برای کسب و کار های تازه احداث شده و کسب و کار هایی که کوچک هستند مفید واقع شوند.

تعرفه و هزینه تبلیغات اینترنتی

هزینه تبلیغات اینترنتی به روش ارسال ایمیل

هزینه ای که برای ارسال این تبلیغات می پردازیم بستگی به تعدتد ایمیل هایی دارد که ارسال می کنیم و این ایمیل ها به صورت ماهانه هزینه می پردازند .

تبلیغ اینترنتی در فروشگاه اینترنتی

یکی از جدید ترین روش تبلبغات قرار دادن کالا و محصولات در فروشگاه اینترنتی است که در این صورت صاحبان مشاغل و کسب و کار ها با صاحب فروشگاه اینترنتی قرار داد می بندد و به مدت معینی محصولات را در فروشگله مورد نظر قرار میدهند و در آن فروشگاه به فروش می رسانند و در همان فروشگاه تبلیغ می کنند و مشتری ها را برای خرید ترغیب می کنند .

هزینه تبلیغات اینترنتی در فروشگاه اینترنتی

هزینه نبلیغ کردن در این روش به دوصورت انجام می شود یا به صورت کلیکی و یا به صورت کلیکی است که وقتی در هر دو روش محاسبه کنیم به صرف تبلیغ کننده خواهد بود .

تبلیغات اینترنتی در موبایل

امروزه بیشترین میزان استفاده از گوشی های موبایل به شدت افزایش میدا کرده به طوری که میزان استفاده از کامپیوتر و لب تاب ها کاهش پیدا کرده و جای خود را به گوشی های هوشمند داده است .در گوشی های هوشمند هر امکاناتی وجود دارد و می توانیم از هر طریق به جست و جوی مسائل مورد نظر بپردازیم پس می توانیم از طریق گوشی های موبایل به انجام تبلیغات بپردازیم بیشترین بازدهی که در گوشی های موبایل از طریق تبلیغات به دست می آوریم بیشتر در زمینه نمایش به صورت بنری و به صورت و یا در برنامه ها و بازی های موجود به صورت انیمیشن به صورت اختصاصی نمایش داده می شود . همچنین این تبلیغات فقط مختص تبلیغات موبایلی است که این تبلیغات توسط شرکت های تبلیغاتی در چندین برنامه های موبایلی قرار می گیرند و نمایش داده می شوند این نوع روش مزایای زیادی دارد و به صورت هدفمند می توانیم تبلیغ کنیم و موضوع هدف را مشخص کنیم ودر محدوده شهر های مورد نظر به انجام تبلیغات بپردازیم.

هزینه تبلیغات اینترنتی به روش تبلیغ در موبایل

در این روش تبلیغات به این صورت است که به صورت کلیکی می توانیم پرداخت کنیم و هم به صورت نمتیش تعداد تبلیغات. و در صورتی که بخواهیم در یک برنامه تمرکز کنید و در یک برنامه تبلیغ کنید در این صورت روش پرداخت بر اساس تعداد نصب های که برنامه دارد انجام می شود .

علاوه بر روش های فوق تبلیغات به روش های دیگری نیز انجام می شود که مانند سایت های تخفیف ، سایت نیازمندی ها ،ریپوتاژ آگهی و سایر گزینه ها …