چگونه برای تبلیغات اینترنتی خود یک تیزر بسازیم

در تبلیغات اینترنتی برای اینکه به موفقیت برسیم لازم است به نحو احسن تبلیغات انجام دهیم چه در تولید محتوا چه در استفاده از عکس ها و فیلم های تبلیغاتی .برای موفقیت در تبلیغات لازم است تلاش های زیادی انجام شود از محتوا و کلیپ های تبلیغی در رابطه با محصول به صورت حرفه ای استفاده شود تبلیغات یه واسطه بین ارائه دهنده محصولات و مشتری ها است در صورتی که مشتری از تبلیغات خوشش آید به محصول ما گرایش پیدا میکند بنابراین در تبلیغات هم راز و رمز هایی وجود دارد که برای رسیدن به موفقیت لازم است تا آن ها را رعایت کنیم این راز و رمز ها تیزر های تبلیغاتی است اکنون برسی میکنیم تیزر تبلیغاتی چیست و چگونه انجام دهیم و موارد دیگر.

چگونه برای تبلیغات اینترنتی خود یک تیزر بسازیم

تبزر تبلیغات:

در هنگام تبلیغ محصولات در شبکه های اینترنتی به تاکیک هایی که به وسیله آن حس کنجکاوی در افراد ایجاد شود گفته می شود.

  • در هنگام ساخت تیزر تبلیغی اینترنتی سعی کنید از خلاقیت و ایده های خاصی استفاده کنید تا هم زود به نتیجه برسید و هم از لحاظ هزینه به صرفه باشد.
  • در تیزر به مواردی قبل از تولید تیزر ، در زمان تولید ، بعد از اولید باید بررسی شود.
  • تولید تیزرهای تبلیغات اینترنتی گاهی موارد چند تا پیغام ارائه می دهند .
  • در تیزر تبلیغاتی که روی یک هدف متمرکز باشند کاربر به راحتی به پاسخ سوالات خود می رسد ولی در تیزر های تبلیغی چند پیامی باید به بررسی برای پاسخ به سوالات پرداخت .
  • تیزر تبلیغاتی معمولا قالب های آماده به صورت طنز ، تبلیغی ،نمایش و … وجود دارد که به صورت قالب های کوتاه و بلند هستند .

در تیزر های تبلیغاتی مهمترین جزء خلاق بودن و ایده پردازی است تا از طراحی موفقیت آمیز برای تبیغات خود بهره ببرید .

از تیزر تبلیغاتی در رسانه ها ، مکان های عمومی ، تبلیغات اینترنتی ، اشتراک فیلم های تبلیغی محصولات  و سایر رسانه ها استفاده می شود .

ساخت تیزر تبلیغاتی یا موشن گرافی رایگان

وقتی میخواهیم برای تبلیغ محصولات خود یک تیزر تبلیغاتی بسازیم نیازمند پرداخت هزینه هستیم برای کسب و کار های بزرگ مسئله ای وجود ندارد ولی برای محصولات و کار های کوچکتر پرداخت هزینه زیاد برای تبلیغات کمی غیر منطقی است در این راستا برای تولید تیزر تبلیغاتی سایت های میانبری مانند سایت powtoon ,Animakar   به وجود آمدند که علاوه بر راحتی های که دارند مشکلاتی هم وجود دارند با این سایت های موجود میتواند به آسانی یک فیلم تبلزغی برلی محصولات خود بسازید البته برای ساخت این فیلم ها ابتدا باید در سایت های زیر صفحه کاربری برای خود ایجاد کنید که برای عضو شدن هزینه ای پرداخت نمی کنید وقتی فیلم خود را در این سایت ها ایجاد کردید به سهولت مانند سایر فایل ها در رسانه های تبلیغی به اشتراک بگذارید همچنین در این سایت ها انیمیشن ،عکس ها و موارد آماده ای وجود دارد که می توانید آن ها هم استفاده کنید .

چگونه برای تبلیغات اینترنتی خود یک تیزر بسازیم

وقتی وارد صفحه قالب های آماده و حاضر می شوید موضوع مد نظرتان را با موضوعات ارائه شده انتخاب کنید سپس آن تبلیغی را که میخواهید انتخاب می کنید و فیلم و ویدیو خود را می سازید اگر تنظمیات و اطلاعاتی از شما خواست را وارد میکنی رنگ بندی ، موزیک ، عکس و … را وارد میکنی و گزینه نمایش را میرنی و فیلم انیمیشن شما آماده می‌شود.

برنامه های تولید تیزر

در برنامه های تولید تیزر نظیر این برنامه های زبان فارسی وجود ندارد یا متن تبلیغ خود را به زبان انگلیسی بنویسید که در این صورت بازخورد پایین تری دارد و یا هم در برنامه های گرافیکی مانند فتوشاپ ، نقاشب و امثال آن متن محتوا را نوشته و به صورت عکس ذخیره کنید سپس آن عکس را به محتوای تبلیغی خود اضافه کنید برای ساخت و استفاده از این موارد بهتر است سرعت اینترنت شما بالا باشد.

اگر خود شما به صورت ماهرانه توانستید تیزر تبلیغی تولید کنید خیلی بهتر است ولی اگر نتوانستید به شرکت های تبلبغاتی بسپارید این کار را برای شما انجام دهند.

در تولید تیز تبلیغاتی اینترنتی در هنگام تهیه فیلم اگر از طریق موبایل فیلم برداری میکنید بهتر است موبایل با کیفیت بالاتری استفاده کنید.

فیلم برداری تیزر تبلیغاتی

در زمان فیلم برداری از مکان هایی که نور پردازی آن مناسب است و شرایط ایده آل تری دارند انجام دهید و در مکان هایی که جلب توجه میکنند فیلم بردارب کنید مانند مکان دولتی و یاجاهای خاص. در هنگام فیلم برداری اگر خود شما مزایای محصولتان نوضیح میدهد سعی کنید از لباس با خانه های بزرگ تر بپوشید ولی اگر در توضیح دادن محتوا متن های تبلیغی را روی تابلو ها مینویسید در آن صورت متن تبلیغی را در روی جاهای بلند مانند چهارپایه قرار دهید و با فونت بزرگ بنویسید.

  • سعی کنید وقتی فیلم و ویدیویی میسازید یک پیش نمایش از آن تهیه کنید و به صورت آزمایشی ببینید اشکالات آن را رفع کنید .
  • از عواملی مانند ایده خلاقیت ، برنامه ریزی، بودجه بندی ، طراحی خاص ، تبلیغات ایده آل بهره ببرید.
  • این فیلم ها را به صورت مختصر تهیه کنید مثلا در بازه زمانی کوتاه تر تا بیننده به آن جذب شود از فیلم های طولانی و حوصله بر پرهیز کنید.

این روش چون از تصویر واقعی فیلم برداری میشود باز خورد بالایی دارد و اطمینان کاربر را به محصول تان جلب میکند سعی کتید از فیلم برداری به صورت نا متعارف پرهیز کنید.

ایده های جذب مردم به تبلیغات با استفاده از تیزر های تبلیغاتی اینترنتی :

  • سعی کنید مردم را در ابتدا به خدمات کم هزینه و رایگان جذب کنید سپس خدمات اصلی را با هزینه اولیه به آن ها ارائه دهید در این صورت اعتماد به شما جلب میشود.
  • وقتی کاربری از تبلیغات شما خوشش آمد و جذب تبلیغات شما شد سعی کنید تبلیغات بعدی که می سازید حتی در صورتی که خرید نکند به آن ها بفرستید در این صورت در یاد کاربر می مانید و در صورت نیاز به محصولی به شما مراجعه میکند و خرید های خود را از شما میکند.