10 نکته برای تبلیغات در اینترنت

10 نکته برای تبلیغات در اینترنت با بودجه صفریکی از روشهای مهم بازاریابی الکترونیکی، تبلیغات الکترونیکی است. در این مقاله سعی شده است ۱۴نکته مهم تبلیغات در اینترنت که اهمیت زیادی دارند را برای شما بازگو کنیم.

  1. با یک مجله اینترنتی دیگر که مشترکان قابل ملاحظه دارد، آگهی تان را پایاپای کنید و حتما در آگهی خود وعده بدهید که به مشترکان تازه یک هدیه «رایگان» اعطا خواهید کرد. این هدیه رایگان می تواند یک کتاب الکترونیکی یا یک «اسکرین سیور» Screensaver باشد. مشترکان را به صفحه ویژه ای بفرستید که بتوانند این هدیه را «داون لود» Download کنند. در آن صفحه نیز به تبلیغ خدمات و محصولات خود بپردازید. فقط کافی است بنشینید و شاهد سیل مراجعه کنندگان باشید.اگر مجله اینترنتی منتشر می کنید، در هر شماره جدید به خوانندگان تان در قبال ارائه سه یا پنج آدرس ایمیل دوستان و بستگان شان، چیزی را پیشکش کنید. آنها از شما ممنون خواهندشد.
  2. در چند «فهرست پستی» Mailing Listمشترک شوید و سوالاتی مطرح سازید و به سایر پرسش ها پاسخ دهید و یادتان باشد که فایل مخصوص امضای تان را بگنجانید.
  3. تمامی گروه های مختلف BBS, Usenetو Forumمورد علاقه تان را بکاوید و به نوشتن سوال و جواب بپردازید و حتما فایل امضای خود را پیوست کنید. راه بهتر این است که مقاله جالب توجهی (مانند همین مقاله) را بنویسید و به مجله ای اینترنتی بفرستید که پایگاه مشترکان گسترده ای دارد. خیلی زود معروف خواهید شد…
  4. برای سردبیر یا «وب مستر» Webmasterسایتی دیگر، یادداشت مثبتی بنویسید. آنها آن را می پسندند و شاید اظهارنظر شما را در نشریه خود بگنجانند. همچنین باید کلیه «دفترچه بازدیدکنندگان» Guestbooksمورد علاقه تان را که در خلال وبگردی می یابید، امضا کنید، امضایی که چشمگیر است!
  5. در سرویس های خبری ذیل انتشار نشریه یا سایت اینترنتی خود را اعلام نمایید.برخی از آنها کاتالوگ های قابل جستجو و بازدیدکنندگان زیادی دارند و شیوه مطمئنی برای یافتن مشترکان جدید هستند 

10 نکته برای تبلیغات در اینترنت

 

 آیا به دنبال نرخ های فوق العاده ارزان تبلیغات می گردید؟ من فهرست کاملی برای شما گلچین کرده ام


اگر وب سایت دارید، یک صفحه پیوندهای (Links )
متقابل بگذارید و با سایت هایی که وجه مشترک دارند، به مبادله پیوند بپردازید. برای «وب مستر» نامه شیوایی بنویسید و از وی تقاضای یک پیوند متقابل کنید. هرگز زیان نخواهید کرد.
نشریه و خبرنامه (Newsletter )
اینترنتی خود را به همه جستجوگرهای بزرگ بدهید. «عنوان» ( Title) را قبل از نام (Name ) بگذارید وگرنه آدرس شما نادیده گرفته خواهد شد.
در سایت خود یک مستطیل برای «اکنون مشترک شوید» بگذارید و از بازدیدکنندگان بخواهید آدرس ایمیل شان را آنجا بنویسند- همین و بس! توضیح دهید که آدرس های ایمیل را در کمال رازداری حفظ خواهید کرد و به مشترکان جدید هدیه ای «رایگان» دهید.
در سایت یا نشریه اینترنتی خود یک مسابقه برگزار کنید و به مشترکی که بیشترین تعداد آدرس ایمیلی دوستان و بستگانش را جهت اشتراک نشریه تان ارسال می کند، یک سی دی یا کتاب رایگان بدهید. زمان مسابقه را محدود سازید،تا بازدیدکنندگان عجله کنند.