فروش انواع نخ نسوز و نخ پکینگ

 

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

اطلاعات تماس

شماره تماس۰۲۱۳۳۱۱۲۱۱۷-۰۲۱۳۳۱۱۲۲۱۷-۰۹۱۲۱۱۸۴۷۱۱

نخ های نسوز بدلیل مقاوت بالایی که در برابر حرارت ، سایش ، کشش ، مواد شیمیایی و  فشار  از خود نشان می دهند بعنوان واشر و عایق حرارتی ، آب بندی حرارتی در فشار های مختلف ، ساخت پارچه های ضد حریق ، فلنج ها  و درز گیری کوره در صنایع مختلف مانند فولاد ، نفت و گاز ، خودرو سازی ،  پزشکی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرند .

نخ نسوز می توانند از ۲۰۰- تا ۱۲۶۰+ درجه سانتی گراد را تحمل کنند.

انواع نخ نسوز :

۱- نخ تفلون : پکینگ تفلون خالص یا نخ تفلون از نخ تفلون خالص با کیفیت  بدون استفاده از هیچ گونه روان کننده ای ساخته شده است . تحمل دمایی نخ تفلون تا +۲۶۰ درجه سانتی گراد می باشد.

نخ نسوز تفلونی برای شیر فلکه ها و ولو ها و شفت های سرعت پایین که تحت فشار متوسط در جریان صنایع غذایی (بخصوص شرکت های ساخت شکلات و شکلات سازی)، صنایع داروسازی، کارخانه های کاغذسازی ، ماشین آلات الیاف سازی که در آن تمیزی بالا (مخصوصا صنایع غذایی و داروسازی) و مقاومت در برابر خوردگی مورد نیاز است طراحی شده است.

۲- نخ نسوز سرامیکی یا طناب نسوز سرامیکی : طناب نسوز سرامیکی از به هم تابیدن رشته های نخ نسوز سرامیکی که با سیم نازک یا مواد دیگر تقویت شده ، ساخته می شود. از به هم پیچیدن چندین رشته که هر کدام  خود شامل تعداد زیادی نخ سرامیکی می باشد طناب نسوز سرامیکی با انعطاف پذیری بالا ایجاد می شود. طناب نسوز سرامیک  یا پکینگ سرامیک دارای دو شکل مقطع گرد و چهارگوش می باشد. بر اساس نوع بافت و مواد به کار رفته طناب ها داری ضخامت و چگالی متفاوت می باشند.  طناب نسوز سرامیکی در در دو نوع ساده و سیم دار موجود می باشد. طناب نسوز دارای ویژگی هایی هست که باعث شده در صنعت به صورت گسترده استفاده شود.

۳- نخ نسوز فایبر گلاس : این طناب یا نخ از الیاف فایبر گلاس نوع E  کیفیت بالا و با دقت بالا به ۲ صورت طناب نرم و متراکم فشرده (پکینگ فایبرگلاس) که هر کدام ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد و عملکرد درزبندی یا آب بندی خاصی را ارائه می دهند بافته می شود .

کاربردهای رایج نخ نسوز فایبر گلاس عبارتند از : درزبندی دیگهای بخار ، کوره و اجاق گاز  به صورت گسترده ای به عنوان واشر برای کوره های صنعتی ، دیگهای بخار و کوره های سوخت چوب استفاده می شود . همچنین پکینگ های صنعتی و اتصالات قابل انبساط .

بیشتر طنابهای فایبرگلاس می توانند با سیم مش فولادی ضد زنگ برای مقاومت در برابر سایش، پوشش داده شوند . نخ نسوز فایبر گلاس فاقد آزبست است و به هیچ وجه به سلامت انسان آسیب نمی رساند و بهترین جایگزین آزبست می باشد .

نخ نسوز فایبر گلاس می تواند تا ۵۴۰ درجه سانتی گراد را تحمل کند

۴- نخ نسوز گرافیت : برای ساختن نخ نسوز گرافیت از گرافیت قابل انعطاف منبسط شده با حجم بالا استفاده می شود و با استفاده از الیاف پنبه , الیاف شیشه , سیم فولاد ضد زنگ , سیم مسی , فیبر کربن و… تقویت شده است.سپس طی فن آوری پیشرفته ای انعطاف پذیری این نخ توسط دستگاههای مختلفی تقویت شده تا خواص درزگیری این نخ کامل تر شود

نخ نسوز گرافیت واکنشی نسبت مواد شیمیایی از ۰PH تا ۱۴ ندارد ،  البته به استثنا اکسید کننده های قوی مانند اسید نیتریک و اسید سولفوریک

این نخ مناسب آب بندی پمپ ها و درزگیری آن ها برای کارکرد در دمای بالا ، فشار بالا و موارد خورنده

نخ گرافیت در دو نوع مسلح سیم دار  (سیم اینکنل و سیم استنلس استیل ضد زنگ) و بدون سیم ساخته می شود

از انواع نخ گرافیت می توان به : نخ نسوز گرافیت خالص ، نخ گرافیت مسلح شده با فایبرگلاس ، نخ گرافیت مسلح شده با سیم اینکنل ، نخ تفلون گرافیت یا پکینگ تفلون گرافیت  اشاره کرد.

۵- نخ آرامید (کولار) : فیبر آرمید یک فیبر  ترکیبی مصنوعی است که در آن ماده تشکیل دهنده یک فیبر پلی آمید با زنجیرهای بلنداست که حداقل ۸۵% اتصالات آمیدی مستقیماً به دو حلقه آروماتیک (مولکول های آن دارای کربن است) متصل شده باشند.

نخ آرامید دارای سر سختی بسیار زیاد و پایداری کششی بسیار زیاد در برابر بیشتر مواد شیمیایی و درجه حرارت بالا هستند. نخ آرامید بیشتر به علت وزن نسبتا کم و مقاومت در برابر فرسودگی  و آسیب شناخته شده است . به علت همین خواص ، نخ آرامید به طور گسترده ای برای ساخت جلیقه های ضد گلوله مورد استفاده قرار می گیرد . نخ آرامید با استحکام بالا می تواند به عنوان مواد تقویت کننده برای بسیاری از کاربردهای کامپوزیتی ، از جمله برای قطعات قایق و هواپیما استفاده شوند. همچنین نخ آرامید مقاوم در برابر حرارت است و در ساخت لباس های آتشنشانی و کاربردهای مشابه استفاده می شود.

عرضه انواع نخ نسوز (طناب نسوز) از قبیل : نخ نسوز تفلونی ، فایبرگلاس ، سرامیکی ، نخ گرافیت ، نخ نسوز الیاف شیشه ای ، نخ کولار ، نخ نسوز آزبستی به صورت گرد و چهار گوش و رشته ای مناسب جهت محیط های حرارتی ، اسیدی و بازی و تحت فشار برای آب بندی و دوخت پارچه های نسوز

برای تهیه این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۳۳۱۱۲۱۱۷

۰۲۱۳۳۱۱۲۲۱۷

فروش نخ نسوز و نخ پکینگ در فروشگاه نسوزآنلاین

شناسه آگهی : 9125d2f07eb451b7

26 مرداد 1398 10:50 ق.ظ

این آگهی منقضی شده است

نظرات