سایت های تبلیغاتی

سایت های تبلیغاتی امروزه به صورت زیادی موجود می باشند و افراد زیادی به راه اندازی این سایت ها مشغول می باشند و در تلاش هستند که سایت خود را جزء پر بازدید ترین سایت ها معرفی نمایند، مخاطبین می توانند به صورت دقیق مطالعات خود را انجام داده و اطلاعات کافی را درباره سایت های پر بازدید داشته باشند و سپس با مشاهده لیست سایت های پر بازدید تبلیغات خود را به صورت گسترده ای انجام دهند.

لیست سایت های پر بازدید :

این لیست به مخاطبین تبلیغاتی کمک زیادی را کرده و در راهنمایی این افراد تاثیر بسایر زیادی را دارد، لیست سایت های پر بازدید را می توانید در سایت معرفی شده ما مشاهده کرده و سپس به دلخواه خود آن را انتخاب نمایید، لیست سایت های پر بازدید توسط کارشناسان سایت تعیین شده و در لیستی به عموم مردم معرفی می گردد و افراد می توانند به راحتی به این لیست دسترسی پیدا کنند.

این لیست سایت های پر بازدید به افراد کمک می کند تا مطابق با حرفه و خدمات خود و یا کالای تولیدی خود محصول خود را به عرصه نمایش بگذارد.

لیست سایت های تبلیغاتی

باید توجه داشت که هزینه در سایت های پر بازدید مختلف بوده و مخاطب به راحتی می تواند مطابق با سلیقه شخصی خود آن را انتخاب کرده و در این حالت دست مخاطب برای انتخاب و تبلیغات باز می باشد.

هزینه تبلیغات در سایت های پر بازدید به نوع بنر و اندازه آن و محل قرار گیری بنر تعیین می شود ، افراد مشاور ما در این زمینه به مخاطبین کمک خواهند کرد تا مخاطب به راحتی بتواند با نرخ خوبی تبلیغات خود را انجام دهد.

لیست سایت های تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی

همچنین می توانید با مشاوره گرفتن از افراد اداره کننده سایت نحوه تبلیغات را در سایت انتخابی دانسته و با طراحی و گرافیک مناسب این کار را به درستی انجام دهید ، امروزه وب سایت های بسایر زیادی راه اندازی شده اند که پر بازدید ترین آن ها را می توانید به راحتی انتخاب نموده و سپس تبلیغات خود را به درستی در آن ا انجام دهید، امروزه کارایی این وب سایت های تبلیغاتی بیشتر شده است و روزانه سایت های زیادی نیز راه اندازی می گردند و به نوعی با این کار کسب و کار جدیدی راه اندازی می شود.

 

لیست سایت های تبلیغاتی

 

در کشور های پیشرفته بیشتر تبلیغات بر همین اساس بوده و افراد بیشتر از طریق وب سایت های تعیین شده اقدام به این کار می نمایند ، با این کار راه را برای تبلیغات مخاطبین آسان تر کرده و موجب شده است که مخاطبین به راحتی بتوانند خدمات و کالاهای خود را از طریق منزل خود نیز به صورت گسترده ای تبلیغ کنند.

با توجه به این که دنیای وب دیگر تنها کاربرد اطلاعاتی نداشته و امروزه بیشتر جنبه خدماتی را دارا می باشد خدماتی که در مواقعی در آمد های بسیار زیادی را برای اداره کنندگانش دارد.

سایت تبلیغاتی معتبر رتبه بالای الکسا

یکی از معتبرترین سایت های تبلیغاتی رتبه بالای الکسا می باشد که می توان در آن جا به صورت فراگیری تبلیغات را با بازخورد بالایی انجام داد.

الکسا در حال حاضر معتبرترین مرجع در بخش معرفی سایت های پر بازدید جهانی می باشد که شما می توانید با اطمینان خاطر بالایی به آن مراجعه کرده و تبلیغات خود را انجام دهید.

هم اکنون بر اساس آمار ارائه شده در سایت الکسا ، سایت گوگل از بین 500 سایت ارائه شده در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده است و پس از آن فیس بوک رتبه دوم و یاهو در جایگاه سایت های پر بازدید قرار گرفته است.

از جمله سایت های پر بازدید کمی توان به نام های زیر اشاره نمود

یوتوب ، یاهو ، ویندوز لایو ، ویکی پدیا ، بلاگر ، ام اس ان و بای دو و … از سایت های پر بازدید در جهان می باشند که شهرت بیشتری را داشته و از سایت های شناخته شدهدر جهان می باشند.

500 سایت پر بازدید

خاطر نشان می شود که تاکنون 500 سایت پر بازدید معرفی شده است و در بین این سایت های پر بازدید بیشترین آمار مربوط به موتور جست و جوی گوگل و یاهو می باشد ، علاوه بر اینکه دامنه های اصلی این دو موتور در سطح کشور و منطقه در رتبه اول و سوم قرار دارد می توان به جرات گفت که جزء سایت های پربازدید در جهان می باشند.

سایت های پربازدید ایران

هر کشوری سایت های تبلیغاتی زیادی را راه اندازی نموده است و همه این سایت ها دارای زبان روز دنیا می باشد در این میان می توان به تنها سایت ایران که فارسی زبان می باشد اشاره نمود که نام آن بلافگا بوده و این سرویس ارائه دهنده خدمات وبلاگی تنها سایت فارسی و ایرانی است که توانسته است در بین 500 سایت پر بازدید جهانی رتبه 208 را به خود اختصاص دهد، خاطر نشان می شود به غیر از این سایت معرفی شده بلافگا هیچ سایت تبلیغاتی دیگری در بین این 500 سایت مطرح در جهان وجود ندارد..

البته این مطلب در سطح جهانی می باشد و در خود ایران سایت های زیادی راه اندازی شده اند و در این زمینه فعالیت می نمایند و سایت های سرویس دهنده وبلاگی و تولید کنندگان محتوا اطلاعاتی از پر بازدید ترین سایت های مطرح شده می باشد ، در خود کشور ایران سایت بلافگا رتبه سوم را به خود اختصاص داده است و بسیار پر بازدید می باشد این سایت جزء 100 سایت مطرح در کشور ایران بوده و بعد از آن سایت های میهن بلاگ ، بلاگر ، کلوب ، تابناک ، پرشین بلاگ ، ویکی پدیا و رپید شیر در ردیف چهارم تا دهم از سایت های پر ترافیک در کشور می باشد. شما می توانید این لیست های تبلیغاتی را در سایت معرفی شده به ترتیتب رتبه بندی و بیشترین بازخورد مشاهده کرده و سپس از میان آن ها سایت انتخابی خود را برگزینید.

9 بهمن 1398 1:50 ب.ظ