تبلیغات آگهی بنری

تبلیغات آگهی بنری یکی از بهترین نوع تبلیغات آنلاین است و دلیل آن میتواند به این خاطر باشد که جزو اولین روشهای تبلیغات اینترنتی بوده است.این نوع تبلیغ شامل قراردادن بنرها در طرح و اندازه دلخواه با فرمتهای مختلف در وبسایتها است، که در ادامه کاربران بعد از کلیک روی آگهی به وبسایت شما هدایت خواهند شد.

اگر بخواهید از این نوع تبلیغات استفاده کنید در مرحله اول نیاز به پلتفرم های ارایه دهندهی این خدمات دارید، چون آنها میتوانند تبلیغات بنری شما را در یک شبکه از وبسایت های مختلف نمایش دهند. سرویسهایی مانند اینتورک این فرصت را در ایران فراهم کردهاند تا کسبوکارهای مختلف از قابلیت تبلیغات بنری در جهت گسترش کسب وکارشان بهره مند شوند.

 

تبلیغات آگهی بنری

کمپین هدفگیری مجدد محصولات

هدفگیری مجدد محصولات این امکان را به شما میدهد تا بتوانید محصولاتی که افراد در فروشگاه آنلاین شما مشاهده کردهاند را مجدد به طور خودکار در سراسر محیط اینترنت به آنها نمایش دهید.آمار نشان میدهد افرادی که از وبسایت شما خرید میکنند، اغلب کسانی هستند که برای بار دوم یا چندم به وبسایت شما آمدهاند. پس شما میتوانید با افزایش این افراد، نرخ فروش یا نرخ تبدیل (Conversion (Rateخود را افزایش دهید.

همچنین آمار زیر که توسط SeeWhy منتشر شده است، میتواند در درک بهتر این موضوع به شما کمک کند

از بازدید کنندگان در بازدید اول ممکن است از شمت خرید کننده !

از کسانی که در طول 28 روز به وبسایتتان برمیگردند از شمت خرید میکنند

کسب و کارها در افزایش درامد ، از هدفگیری مجدد استفاده کرده اند و نتیجه مثبت گرفتند

درج آگهی اینترنتی و بنری

برای درج آگهی اینترنتی و بنری در سایت تبلیغات 98 میتوانید با عضویت در سایت اقدام به درج و ثبت و یا ارسال آگهی کسب و کار و یا خدمات خودتون اقدام کنید ، کسب و کارهای ساختمانی ، صنعتی ، پزشکی ، زیبایی ( آرایشگاه – سالن زیبایی ) تاسیساتی – تولیدی ، باربری – بیمه – و هر کسب و کار و خدماتی رو که دارین میتونید با درج آگهی و ثبت اگهی اینترنتی در تبلیغات 98 که منجر به افزایش فروش و مشتری میشود اقدام نمایید

7 مهر 1398 2:04 ب.ظ