روش تبلیغات موثر

تبلیغات از مواردی می باشد که امروزه بیشتر از آن استفاده می گردد تا مشتری را جذب نماید و اگر این کار به شیوه های تعیین شده انجام شود دارای بازدید بیشتری نیز خواهد بود ، امروزه با توجه به پیشرفت کردن علم و تکنولوژی مردم معمولا برای تبلیغ کسب و کار های خود از روش های اینترنتی استفاده می کنند و افراد می توانند از این طریق کسب و کار بیشتری را راه اندازی کنند.

روش تبلیغات موثر :

ابتدا باید فکر اساسی را درباره تبلیغ محصول و یا خدمات خودکرده و سپس اقدام به این کار نمایید و اگر به صورت هدفمند این کار انجام گیرد تاثیر مثبتی را خواهد داشت.

بهتر است بدانید که تبلیغات موثر به  تبلیغاتی گفته می شود که جذب مشتری زیادی را داشته باشد و در سایت های تبلیغ شده بیشترین بازخورد را داشته و در نتیجه برند معرفی شده شناخته شده تر باشد و فروش بیشتری را داشته باشد.

روش تبلیغات موثر

روش های بسیار زیادی برای تبلیغات موثر به کار گرفته می شود که ما در این جا به مواردی اشاره می کنیم :
 • تبلیغتان را محک بزنید
 • برای مخاطب از الفاظ تاثر گذار استفاده کنید
 • با مخاطب هم زبان شویدپ
 • دغدغه های اصلی خریدار را نشان بگیرید
 • به جای نوشتن بیشتر از تصاویر استفاده کنید

حال می توانید با توجه به مطالب گفته شده اقدام به تبلیغات موثر خود نماییدولی هنوز کار ما تمام نشده است و فقط توجه به این موارد کافی نمی بادش و باید موارد دیگری را نیز در تبلیغات استفاده کنید شامل:

 • اول تکلیف خودتان را روشن کنید که چه هدفی را از این کار دارید و چه نتیجه ای از این کار می خواهید کسب کنید؟
 • حال با توجه به محصول و یا خدماتی که ارائه می کنید سعی کنید مشتری اصلی را پیدا کرده و بر روی آن شخص تمرکز کنید.
 • سپس به فکر این باشید که نیاز مشتری را دانسته و بر اساس نیاز او اقدام به تبلیغ نمایید.
 • حتما به این نکته توجه داشته باشید که پر حرفی نکرده و به صورت صریح و کوتاه منظور خود را به مشتری برسانید زیرا افراد امروزه حوصله زیادی را برای خواندن مطالب اضافی ندارند پس اصلی ترین حرف را در ابتدا مطرح کنید.
 • همان گونه که می دانید مخاطب برای دیدن تبلیغتان پیش قدم نخواهد شدو این شما هستید که باید اقدام به این کار کرده و فکر کنید که در کجا افراد زیادی برای هدف شما وجود دارد و سپس تبلیغات خود را به آن محل ببرید.
 • شعار تبلیغاتی خود را با تصویر کشیده شده همراه آن مرتبط کرده و پیام ها را با هم هماهنگ نمایید تا تناقص پیش نیاید.

روش تبلیغات موثر

در بازار های رقابتی تبلیغات موثر تاثیر بسزایی را دارند و هر کسی که بتواند تبلیغات خود را به درستی انجام دهد موفق تر خواهد بود.

نکته : این نکته را به یاد داشته باشید که همیشه فکر نکنید تبلیغاتی را که انجام می دهید همیشه موفقیت آمیز خواهد بود و شاید این امکان را داشته باشد که بر روی برخی از مخاطبین تاثیر نداشته باشد پس آگهی های قبلی خود را کنونی مقایسه کرده و بهترین فکر و ایده ها را به کار بگیرید.

اصول تبلیغات موثر را سعی کنید به درست ترین حالت انجام دهید و به آن ها توجه نمایید تا در تبلیغات خود با شکست مواجه نشوید همچنین بهتر است که از افراد با تجربه در این زمینه که تخصص بالایی را دارند استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را به زودی به دست آورید.

همیشه به خاطر داشته باشید که تنها شما نمی باشید که تبلیغات را انجام می دهید و افراد بسیار زیادی نیز در این راستا مشغول فعالیت می باشند و شما رقبای زیادی را دارید پس با فکر خلاق خود سعی کنید آن ها را شکست دهید زیرا ممکن است با این که تبلیغات شما موثر می باشد ولی تبلیغات افراد دیگر بهتر از کار شما باشد و در نتیجه آن گونه که انتظار دارید پیش نرود.

روش تبلیغات موثر

بیشتر از تبلیغات با مزه و جذاب استفاده کنید زیرا اکثر مردم چیزی را که خنده دار بوده ودر آن مزاح استفاده شده است بیشتر به خاطر می سپارند و یا از صحنه های جالب استفاده کرده و برای مخاطب خوشایند باشد.

اصولا تبلیغات به روش های مختلفی انجام می گیرد که اگر به صورت تصویری و صوتی این کار انجام شود تاثیربیشتری را خواهد گذاشت مثلا استفاده از تلویزیون در تبلیغات و یا تلویزیون های خیابانی یکی از بهترین تبلیغات می باشد زیرا دارای تصاویر متحرک بوده و در ذهن مخاطب به درستی می ماند.

تبلیغ موثر باید چگونه باشد ؟

 • تبلیغ موثر باید درون مایه ذاتی باشد تا هر کسب را به سمت خود جذب کند
 • تبلیغ باید بتواند مخطبان را به همکاری نیز دعوت کند
 • مهم ترین نکته این می باشد که تبلیغ باید واکنش احساسی مخاطب را بر انگیزد زیرا در این صورت تاثیر بیشتری را خواهد گذاشت.
 • تبلیغ بهتر است که کنجکاوی مخاطب را تحریک کند و به اصطلاح شاخک های طرفمقابل را بجنباند
 • همچنین تبلیغ موثر باید مخاطبان را شگفت زده نماید.
 • تبلیغ باید اطلاعات بدیهی را منتقل کند.

حال که شما با بیشتر روش های تبلیغ موثر آشنایی دارید می تواند با کمک گرفتن از این ترفند ها تبلیغات خود را به نحو بسیار مناسبی شروع کنید و برای این کار باید به سایت تعیین شده مراجعه کرده و ثبت نام نمایید و پس از آن به صورت مطمئن کالاهای خود را به صورت گسترده ای در سطح کشور ارائه کنید.

شما می توانید هر گونه سوالی که در این موارد داشته باشید از طریق سایت معرفی شده ما پرسیده و مشکل خود را در این باره رفع نمایید.

22 بهمن 1398 1:49 ب.ظ