کمپین آگهی تبلیغاتی اینترنتی

کمپین آگهی تبلیغاتی اینترنتی که به صورت انواع مختلف وجود دارد را در زیر ارائه خواهیم داد :

کمپین RSS Feed

اغلب کسب وکارها، زمان بسیاری را صرف تولید یا تالیف محتوا میکنند، اما افراد زیادی این محتوا را نمیبینند. کمپین RSS Feed تمامی اخبار و مطالب وبسایت شما را از طریق RSS سایت دریافت، و در معرض دید هزاران نفر قرار میدهد و به این صورت جامعه ی مخاطبان شما وسیعتر میگردد.

 

در عملکرد این کمپین بجای اینکه بنر تبلیغاتی شما در سایتها نمایش داده شود، سیستم شبکه تبلیغاتی از خروجی RSS سایت و یا وبلاگ شما استفاده میکند و تیتر مطلب و بخشی از متن آن را در سایتهای مختلف نمایش میدهد. بواسطه این سرویس، مخاطب های شما به صورت مستقیم به صفحه خبر و یا مطلب وبلاگ شما انتقال داده میشوند.

 

کمپین آگهی اینترنتی متنی

اغلب کسب وکارها، زمان بسیاری را صرف تولید یا تالیف محتوا میکنند، اما افراد زیادی این محتوا را نمیبینند. کمپین RSS Feed تمامی اخبار و مطالب وبسایت شما را از طریق RSSسایت دریافت، و در معرض دید هزاران نفر قرار میدهد و به این صورت جامعه ی مخاطبان شما وسیعتر میگردد.

تبلیغات متنی به واسطه سادگی خود، باعث میشود تا کاربران به راحتی از محتوای تبلیغ و موضوع وبسایت تبلیغدهنده باخبر شوند. همچنین در تبلیغات متنی، تمام توجه کاربر به کلیت محصول یا خدمت شماست؛ به همین واسطه، کاربر فقط زمانی روی تبلیغ شما کلیک خواهد کرد که جذب مفهوم محصول/خدمت شما شوند.

در عملکرد این کمپین بجای اینکه بنر تبلیغاتی شما در سایتها نمایش داده شود، سیستم شبکه تبلیغاتی از خروجی RSS سایت و یا وبلاگ شما استفاده میکند و تیتر مطلب و بخشی از متن آن را در سایتهای مختلف نمایش میدهد. بواسطه این سرویس، مخاطبهای شما به صورت مستقیم به صفحه خبر و یا مطلب وبلاگ شما انتقال داده میشوند.

تبلیغات متنی مزیت های زیر را دارا است

  • افزایش جذابیت ظاهری با جلب توجه کاربران
  • جذب نرخ کلیک CTR بیشتر