تبلیغات آنلاین اینترنتی

تبلیغات آنلاین چیست :

در گذشته همه تبلیغات و آگهی ها و اخبار در روزنامه ها و مجلات چاپ میشود و یا هم برخی تبلیغات به صورت سنتی در اماکن عمومی نصب میشد که هم هدر رفت کاغذ داشت و هم فضای جغرافیایی زیادی اشغال میکرد و گذشت زمان امروزه جای روزنامه و مجلات را دنیای مجازی با متدهای گوناگون گرفته است و مطمعنا در سال های رو در رو افزایش چشمگیری خواهد داشت  .

برای اینکه کاربری تبلیغات ما را مشاهده کند به صورت آنلاین دو گزینه مطرح است :

  • الف ) نمایش تبلیغات آنلاین به صورت تصادفی برای کاربران
  • ب) نمایش تبلیغات آنلاین برای کاربران از طریق جستجوی کاربر

در روش الف تبلیغات به صورت فیلم و یا عکس در مورد شغل و یا محصولات مورد نظر به تبلیغ میپردازد.

در روش ب کاربر خود در گوگل و یا سایت های مشابه کلمات کلیدی را جستجو کرده و با تبلیغات ما رو در رو میشود.

تبلیغات آنلاین اینترنتی

انواع تبلیغات اینترنتی آنلاین:

  • تبلیغ در موتور های جستجوی گوگل : گوگل یکی از بزرگترین سایت هایی ایت که هر روز بیشتربن مقدار جست و جو و مشاهده تبلیغات در آن انجام میشود وقتی کاربر در جستجو مطالب و یا محصولات مرتبط با شماست تمام گزینه های مربوط به شما و سایر آگهی های مرتبط نمایش داده میشود.
  • تبلیغ اینترنتی آنلاین به روش کلیک کردن : این دوش هم شبیه روش قبلی است در صورتی که برنامه ریزی درستی کرده باشیم و کلمات کلیدی صحیح که درستی انتخاب کرده باشیم کاربر با جستجوی کلمات کلیدی گزینه تبلیغاتی ما برایش نشان داده میشود اگر کاربر روی گزینه میشنهادی ما کلیک کند و وارد سایت تبلیغی ما شود به ازای هر نفرد بازیدی که انجام شده هزینه ای پرداخت خواهیم کرد.
  • تبلیغات اینترنتی آنلاین به روش بنری :در این روش تبلیغی یک عکس به عنوان تبلیغ ما در سایت هایی که خواستیم در قسمت های خاصی نمایش داده میشود در صورتی که کاربر آن تبلیغ نیاز داشته و وارد سایت تبلیغاتی ما شود به ازای هر مشاهده و خرید و فروش انجام شده هزینه پرداخت میکینم.
  • تبلیغات اینترنتی آنلاین در شبکه های مجازی :شبکه های مجازی بیشترین تعداد کاربر را دارد تبلیغ در این محیط ها آسان است میتوانیم خودمان در صفحات مربوط به آگهی گذاشته که یا در صفحات تبلیغاتی مرتبط با پرداحت هزینه تبلیغ کنیم در این روش قشر آگهی گیرنده مشخص است و هزینه بی خود برای تبلیغ انجام نمی دهیم.
  • تبلیغ اینترنتی آنلاین در برنامه های موبایلی : بعضی از برنامه های اینترنتی وجود دارد که مخصوص درج آگهی و تبلیغ است و هیچ کاربرد دیگری ندارد در این روش تبلیغی میتولنیم محدوده آگهی خود را مشخص کنیم و دسته بندی خود را انتخاب کنیم یکی از روش های بسیار ارزان و پر بازده است.
  • تبلیغ اینترنتی آنلاین به روش تسخیر کردن:در این روش تبلیغ مورد نظر ما در صفحه ای که کاربر باز میکند بخواند به صورت بزرگ نمایش داده میشود و در صفحه های بعدی به صورت کوچک و تا زمانی که کاربر وب سایت را نبندد تبلیغات به صورت ثابت نمایش داده میشود ودر جلوی دید کار بر قرار میگیرد.

تبلیغات آنلاین اینترنتی

در تبلبغات آنلاین انتخاب کلمات کلیدی نقش بسیاری مهمی دارد سعی کنید از کلمات کلیدی بسیار نزدیک با موضوع مورد نظر و مباحث نزدیک به شما را داشته باشد‌ استفاده کنید.

 

در تبلیغ اینترنتی آنلاین هزینه تبلیغات را به صورت ثابت ، به صورتی کلیک روی تبلیغات و به صورت مشاهده هر هزار نفر میتوانیم پرداخت کنیم.

شاید شخصی به سایت ما مراجعه کروه و از خدمات ارائه شده خوشش بیایبد اما بنا به دلایلی مانند عدم اعتماد و یا دلایل دیگر نخواهد که خرید انجا شود در تبلیغات آنلاین این امکان فراهم است که کاربرانی که به سایت ما مراجعه کردند را ببینیم و در صورت تبلیغ جدبد مبتوانیم تبلیغ را برای آن شخص بفرستیم و یا دعوت به دیدن کنیم احتمال زیادی وجود دارد که مشتری ما باشد.

چرا تبلیغ انلاین ؟

چون از تظر هزینه نسبت به سایر روش ها به صرفه است.

مخاطب های زیادی را تحت پوشش قرار میدهد.

میتوانیم نتیجه حاصل را اندازه بگیریم موفقیت آمیز بوده سا نه.

نکته آخر :

در تبلیغ از انکاناتی که ارائه میدهید حرف بزنید نه کنتر نه بیشتر از نظرات مثبتی کاربران از خدمات شما دارند تشکر کرده و آن نظرات را در گوشه ای از تبلیغات خود قرار دهید.

5 اسفند 1398 6:23 ب.ظ