هدف گذاری تبلیغات اینترنتی

در هدف گذاری تبلیغات اینترنتی در مورد افرادی فکر کنید که دوست دارند محصولات شما را خریداری کنند، کدام وب سایت ها را آنها میبینند؟
به چه چیزهایی علاقه دارند؟ از کجا اطلاعات خود را به دست میآورند؟ پاسخ به این سوالات به شما کمک خواهد کرد که لیست وب سایتهایی که شما باید تبلیغ خود را در آنها قرار دهید را استخراج نمایید.

هدف گذاری تبلیغات اینترنتی

بازدید کننده از طریق گوگل

بهترین نتایج در تبلیغات مراجعه کننده هایی هستند که از طریق گوگل آگهی شما رو پیدا میکنند ، دلیل اینکه بازدید کننده از گوگل بهترین تاثیر رو داره اینه که بازدید کننده همان لحظه دنبال محصول و یا خدمات شما می باشد ، شما با ثبت اگهی اینترنتی خودتون در سایت تبلیغات 98 اگهی ثبت و درج شده توسط شما در نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد.

هدف گذاری تبلیغات اینترنتی

از وب سایت های آگهی اینترنتی شلوغ دوری کنید

وقتی در جستجوی وب سایت های اگهی اینترنتی  هستید که تبلیغ خود را در آنها قرار دهید، از آنهایی که پر از تبلیغ های مختلف میباشند دوری کنید، حتی اگر ترافیک زیادی داشته باشند. اگر در کنار تبلیغ شما تبلیغات زیادی دیگری باشد، آن وب سایت به شما کمک نخواهد کرد، در این حالت شما با دیگر رقبای خود برای جلب توجه و کلیک رقابت خواهید کرد. سایت ارسال اگهی تبلیغات 98 با ارئه صفحه اختصاصی و بدون تبلیغات رقابت کسب و کار های مشابه با شما رو حذف میکنه و فقط اگهی شما به نمایش در خواهد امد. علاوه براین، کاربران علاقه زیادی به صفحاتی که پر از تبلیغ است ندارند. تبلیغات بنری زمانی موثر است که در کنار بنر شما بنرهای کمی قرار گیرد.

از یک آژانس تبلیغات اینترنتی بهره بگیرید

آژانس های تبلیغات اینترنتی، شرکت هایی هستند که با وبسایت های پرترافیک قراردادهای عمده داشته و میتوانند تبلیغ شما را با قیمت مناسبی در آنها پخش نمایند ، در ضمن تجربیات آنها به شما کمک میکند، که شما تبلیغ خود را در مکانهای مناسبتر و مرتبطتری با محصول یا خدماتی که ارائه میکنید پخش نمایید. و از همه مهمتر اینکه آنها به نحوه پخش تبلیغ شما رسیدگی میکنند و گزارش تحلیلی مناسبی را برای شما ارائه میکنند.