تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی کاربردهای فراوانی در دنیای امروز دارد و با رشد روزافزون خود بعنوان رسانه ای قدرتمند در اختیار صنعت تبلیغات قرار گرفته است.

با توجه به خصوصیات و مزایای فراوانی که اینترنت دارد ، تبلیغات اینترنتی نیز رشد فراوانی ذر طی سالیان اخیر بوده است.
در طی سالهای گذشته اَگهی رایگان و تبلیغ رایگان در اینترنت برای معرفی کالا و خدمات از طریق اینترنت با رشد قابل توجهی همراه بوده است.

بطوریکه امروزه از تبلیغات اَنلاین به عنوان یکی از روشهای تبلیغاتی پربازده برای گسترش کسب و کارها نام برده میشود.

تمامی صاحبن کار و صنایع از شرکت ها گرفته تا افراد مستقل می توانند با تبلیغ اینترنتی تولیدات و خدمات خود، دامنه های تبلیغی و فعالیت خود را گسترده کرده و به مشتریان جدیدی در سطح کشوری و حتی جهانی دست پیدا کنند و در نهایت باعث افزایش سودمالی خود شوند.

مزیتهای تبلیغات اینترنتی

مدیران تمام کسب و کارهای شرکتی و موسسه ها به دنبال راه های تبلیغات ارزان و کاربردی هستند که باعث ترغیب افراد و شرکتها برای استفاده و خرید محصولات و یا خدمات خود شوند در گذشته مدیران شرکت ها از طریق تبلیغات سنتی مانند استفاده از هدایای تبلیغاتی مثل ( سر رسید ، جاسوئیچی ، خودکار ، لیوان و … ) به معرفی شرکت و موسسه خود می پرداختند.

اما این روش جوابگوی مناسب و لازمی برای جذب مشتری جدید نیست چرا که ارسال هدایای تبلیغاتی به افراد و شرکت های محدود و شناخته شده انجام میشود. بنابراین تبلیغات از طریق رسانه ها مانند رادیو ، تلویزیون ، مجلات ، روزنامه ها و اینترنت مورد توجه ویژه ای قرار گرفت.

مزایای تبلیغات اینترنتی

تبلیغ اینترنتی دارای مزیتهایی نسبت به روشهای تبلیغی سنتی است که چند مورد شامل موارد زیر می باشد : ایجاد ارتباط دوطرفه، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه روزی، ارسال، نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی، قابلیت فروش بالا و ….
ضمنا هزینه تبلیغ در اینترنت نسبت به رسانه های دیگردارای هزینه و قیمت پایینتری می باشد. چنانچه شرکتهای تجاری تمایل به باقی ماندن درعرصه فعالیت و حفظ موقعیت خود در بازار پررقابت هستند، چاره ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت.

این امر بخصوص درمورد شرکتهایی که مایل به فعالیت و تبلیغ در سطح جهانی می باشند، پررنگتر و بارزتر نمود پیدا می کند.

ثبت تبلیغ اینترنتی رایگان در سایت تبلیغات 98

شما برای ثبت تبلیغ و آگهی اینترنتی عضو سایت میشوید بعد از ثبت نام و ورود به سایت با توجه به کسب و کار مورد نظرتون اقدام به ارسال تبلیغ و آگهی اینترنتی مینمایید .

عضویت در سایت ارسال تبلیغ اینترنتی :

برای مشاهده مراحل ثبت نام در سایت و ارسال آگهی تبلیغاتی اینترنتی و همچنین دستیابی به کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خودتون که بیشترین جستجو در گوگل رو دارن میتونید با مراجعه به صفحه ثبت نام و اگهی تبلیغات اقدام به ثبت نام و ارسال آگهی خود نمایید