تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کار ها

تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کار ها – در دنیای امروزه انواع کسب و کار ها ایجاد شده اند یک سوپر مارکت سر محله هم کسب و کار به حساب می آید. یک معدن طلا هم کسب و کار می باشد. در هر دو این روش ها برای اینکه موفقیت حاصل شود باید در هر دو کسب کار کوچک و بزرگ مشتری داشته باشیم تا محصولات را بفروشیم. برای اینکه مشتری داشته باشیم باید آن ها را از وجود خودمان و محصولات مان آگاه کنیم برای این کار باید تبلیغات کنیم. در کسب و کار های کوچک این که بخواهیم هزینه زیادی برای تبلیغات در نظر بگیریم کار چندان عاقلانه ای نیست و همچنین برای کسب و کار بزرگ سرمایه گذاری اندک کار چندان جالبی نیست. در همین راستا باید با برنامه ریزی درستی پیش رفت . انواع تبلیغات اینترنتی وجود دارد و در هر کسب و کاری از روش های اینترنتی مختلفی استفاده می شود . بحثی که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم تبلیغات اینترنتی برای کسب و کار های کوچک است .

تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کار ها

برای اینکه در کسب و کار های خود به موفقیت برسیم تبلیغات لازم است انواع تبلیغات وجود دارد که تبلیغ اینترنتی یکی از آن ها است . برای پیروزی در تبلیغ اینترنتی پیروی از یک سری اصول الزامی است که به عبارت های زیر اشاره می کنیم .

 • سعی کنید وضعیت مخاطب خود را بررسی کنید و خود را در آن شرایط قرار دهید سعی کنید بفهمید در ذهن مخاطب خود چه می گذرد. اگر کسب و کار تان بزرگ است سعی کنید از یک مکان خاصی حمایت کنید .سعی کنید مکانی را برای حمایت کردن انتخاب کنید که بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است مثل یک موسسه خیریه ،مثل یک مدرسه و یا سایر موارد
 • سعی کنید از کسب و کارهای که هدف شان با شما یکی است همکاری کنید یعنی هدف و حیطه کاری شان با شما یکی است ولی رقیب تان نیست می توانید با هم همکاری کنید و تبلیغ اینترنتی انجام دهید همچنین می توانید از گروهی که بیشترین محبوبیت و موفقیت را دارد انتخاب کنید به نفعتان خواهد بود.
 • تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کار ها – در فضای اینترنت به نحو احسن تبلیغ کنید سعی کنید با مخاطب طوری ارتباط برقرار کنبد که گویی به صورت حضوری باهم در ارتباط هستید همدیگر را به حضوری می بینید اطلاعات کامل و جامعی به مخلطب بدهید مخاطب را تشویق به استفاده کنید از مخلطب بخواهید نسبت به شما نظر بدهد و از نظرات مشتری در پیش برد اهدافتان بهره ببرید
 • سعی کنید در تبلیغ اینترنتی خود یک فایل صوتی از هدف های کسب و کار خود و مزایایی که دارد و چه کاربرد هایی برای کاربر دارد به طور کامل و واضح و صریح توضیح دهید
 • در صورتی که کسب و کار بزرگی دارید و دنبال مشتری واقعی هستید وقتی مشتری از طریق تبلیغات به شما جذب می شود و سوالاتی در رابطه با محصول شما می پرسد سعی کنید به مشتری حق انتخاب بدهید یعنی از او بپرسید که دوست دارد به صورت تلفنی توضیح دهید یا به صورت حضوری در صورتی که تمایل داشته باشد به صورت حضوری یا آدرس شرکت و سلزمان خود را بدهید و یا هم شما به سمت مشتری پیش قدم شوید.
 • اینکه یک مشتری جدید به دست آورید بسیار راحت تر از آن است که مشتری های قبلی خود را حفظ کنید برای اینکه مشتری های سابق را حفظ کنید لازم است تا میزان رضایت مشتری را بالا ببرید در این راستا راهکار های مختلفی وجود دارد که در مقاله های قبلی به آن ها اشاره کردیم از جمله یکی از آن ها ارائه خدمات مناسب است .یکی دیگر ارتباط مناسب و محترمانه است یا پشتیبانی از خدمات، ضمانت محصول و سایر موارد در این زمینه.
 • می توانید از کاربران و مشتریانی که به شما مراجعه و خرید می کنند آدرس ایمیل آن ها را بگیرید سپس بعد از چند روز ابرای آن ها ایمیلی بفرستید و میزان رضایت مندی محصول را نظر سنجی کنید و از آن ها راجع به محصول نظر بخواهید و اگر ایرادی داشت سعی کنید آن را برطرف کنید همچنین می توانید از طریق ایمیل محصولات جدید و یا خدمات جدید را برای آن ها بفرستید.
 • مشتری را غافلگیر کنید یعنی وقتی مشتری از طریق تبلیغات اینترنتی به شما جذب شده از او بپرسی از چه طریقی با شما آشنا شده و در مورد اینکه از تبلیغات شما را پیدا کرده گزینه هایی  شوید می توانید تخفیف چند درصدی و یا جایزه و هر پیشنهادی که می دانید مشتری را خوشحال خواهد کرد.
 • تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کار ها – حتما تا حالا برای خرید یک ادکلن به مغازه عطر فروشی رفته اید می بینید که در آنجا چندید ادکلن تستر در مارک های مختلف وجود دارد تا آن ها را تست کرده و یکی را بخرید این همان ایده ای است که در جذب مشتری کمک می کند.
 • سعی کنید در تبلیغ خود اشاره کنید که یک محصول به صورت تستر وجود دارد و می توانید آن را تست و امتحان کرده و در صورت پسند آن را بخرید این یک ویژگی مثبت است .
 • اینکه برای تبلیغ اینترنتی خود میلیون ها هزینه کنید اهمیت ندارد بلکه این مهم است که در تبلیغ خود هوشمندانه قدم بردارید و به با برنامه ریزی جلو بروید. در یک تبلیغ اینکه بتوانید نظر کاربر را جلب کنید اهمیت دارد و این ربطی به هزینه ندارد به میزان تلاش و محتوای تبلیغی شما بستگی دارد و به میزان ارزش گذاری به مشتری .

تبلیغات اینترنتی برای مشاغل و کسب و کار ها

از نکته های کلیدی و مثبتی که همکاران شما که در زمینه شما فعالیت می کنند و به موفقیت رسیده اند از ایده های آن ها بهره بگیرید. از ایده های رقیبانتان هم می توانید استفاده کنید میتوانید به این ایده ها کار های خلاقه اضافه کنید و در تبلیغات از آن ها استفاده کنید هر کاری نیاز به تلاش و پیگیری دارد. این نکات هر چند کوچک هستند ولی در تبلیغات اینترنتی از این اصول استفاده کردن باعث می شود که در تبلیغ موفق شوید و مشتری هایی که دنبالش بودید را به راحتی جذب کنید.

درج آگهی تبلیغاتی اینترنتی