تبلیغ اینترنتی برای آژانس های مسافرتی

در دنیای امروزه هر کسب و کاری برای اینکه به سود دهی مناسب برسند نیاز به تبلیغ و دیده شدن دارند اینکه تبلیغات خوب انجام دهیم بحثی جداگانه است و نیاز به بررسی بیشتر دارد در صنعت امروزه هر کسب و کاری برای موفقیت به تلاش های فردی و گروهی نیازمند است تبلیغات اینترنتی هم جزء یکی از این موارد هست که انواع مختلفی هم دارد ودبرای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد مثلا آژانس مسافرتی. خب آزانس مسافرتی هم یک کسب و کاری است که اکثر کار های آن هم با اینتر نت انجام می شود در چنین کسب و کاری اگر تبلیغات آن به شکل اینترنتی انجام شود میزان بازدهی آن بیشتر خواهد بود پس در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه برای آژانس مسافرتی خود تبلیغ اینترنتی انجام دهیم.

تبلیغ اینترنتی برای آژانس های مسافرتی

چند مورد از روش های تبلیغات اینترنتی برای آژانس مسافرتی را بیان می کنیم

  • تبلیغات از طریق وب سایت : اگر کسب و کار شما جدی است و قرار نیست دو روز دیگر از انجام آن منصرف شوید حتما یک وب سایت برای خود راه اندازی کنید و در آن همه اطلاعات لازم در رابطه با آژانس خود را بیان کنید و تلفن تماس و آدرس دقیق دفتر خود را بیان کنید .
  • تبلیغات از طریق شبکه های مجازی : شبکه های مجازی که هر کدام از ما ها در آن ها عضو هستیم می دانیم که تعداد کاربر زیادی دارد در این شبکه ها یه صفحه کاربری برای خود ایجاد کنید و انجام تبلیغات بپردازید ولی پیروی لز یک سری اصول پیشبردی و اهدافی درست .یعین اینکه بخواهید هر دقیقه یک پیام تبلیغی بگذارید کار اشتباهی لست چون حوصله کاربر را سر می برید و به زودی از شما خسته می شود و شما را رها می کند ولی اینکه هم چند ماهی یک تبلیغ بگذارید هم کار اشتباهی است زیرا که از ذهن کاربرانتان خارج می شوید بنابراین در این راستا پیروی کردن از یکسری اصول و قواعد الزامی است.
  • تبلیغات از طریق برنامه های موبایلی: این روش هم مانند روش های قبلی هستند و در آن در صورتی که از قوانی و اصول پیروی کنید می توانید مشتری های خود را داشته باشید و با پیشرفت روز به روز کلنال ارتباطی قوی تری بین خود و مشتری به حساب خواهد آمد.
  • تبلیغات از طریق وب سایت های مختلف مانند تخفیف : این سایت ها خدمات مختلفی ارائه می دهند که با به کارگیری این خدمات می توان آژانس مسافرتی خود را تبلیغ کرد تا بیشتر مشتری را جذب کرد در صورتی که با برنامه ریزی پیش برویم بیشترین میزان بازدهی را خواهد داشت .
  • تبلیغات اینترنتی از طریق نوشتن مقاله : در این روش می توانید مقاله های مختلفی را در این زمینه در مورد تور ها و یا هر موضوعی که در آژانس مسافرتی به آن میاز است را بنویسید البته با محتوای مناسب سپس آن را در اینترنت منتشر کنید .
  • تبلیغات اینترنتی از طریق وبلاگ : اگر توجه داشته باشید در قسمت اول گفتم ایجاد یک وب سایت و در اینجا گفتیم یک وبلاگ .این دو با هم متفاوت هستند . وقتی وبلاگ می سازید یک وبلاگ با کیفیت با محتوای مناسب در فضای اینترنت که می تواند هم داخل وب سایت قرار گیرد و هم خودش به صورت اختصاصی. وبلاگ‌یکی از قدیمی ترین روش ها برای جذب مشتری به حساب می آید در صورای که بتوانیم محتوای وبلاگ‌را مناسب طراحی کنیم و همچنین در ابتدا بتوانیم صفحه ای که برای کاربر نمایش داده می شود را طوری خلاقانه جلوه دخیم که کاربر جذب آن شود می تواند در جذب مشتری بهنرین قدم را بر دارد و برای فروش بیشتر خدمات آژانس موثر واقع شود .
  • حضور در وبلاگ های افراد مشابه با آژانس های خود : در وبلاگ هایی که هدف تبلیغاتی شان متشابه با هدف شما است حضور و فعالیت داشته باشید و در قسمت تظر دهی نسبت به وبلاگی که خواندید نظر دهید و دوباره در قسمت نظر سنجی یک نظر درج کنید و آژانس خود را تبلیغ کنید و از خوانندگان بخواهید به سایت شما هر سر بزنند .
  • تبلیغات اینترنتی از طریق بهینه سازی موتور های جستجو گر گوگل : اگر برای تبلیغات خود میلیون ها هزینه کمید ولی محتوای سایت و کلا تبلیغات تان خوب نباشد و کاربر با مراجعه به سایتتان از محتوای تبلیغی و کلا از سایت شما خوشش نمی آید این یک بازده منفی از طرف مشتری است حالا در چنین شرایطی موتور های جستجو هم از تبلیغ شما خوشش نخواهد آمد و بدیهی است که تبلیغ تان در صفحلت اول جستجو نخواهد بود و بازخورد کمتری خواهد داشت پس برای اینکه با قدم های مثبتی جلو برویم بهتر است سایت خود را بهینه کنیم وقتی یک سایت را بهینه کنید در دید مشتری خواهید بود و در صورت جلب رضایت مشتری دائمی خواهند بود .
  • تبلیغات اینترنتی آژانس مسافرتی از طریق پخش ویدیو : این که یک متن طولانی تهیه کنید و تمام قسمت ها را ریز به ریز توضیح دهید شاید برلی بعضی افراد حوصله بر باشد و در وسط متن دیگر اشتیاقی به ادامه خواندن نداشته باشد ولی اگر یک ویدیو کوتاه ولی جذاب از زمانی که تور گردشگری خود را برده اید تهیه کنید و از صحنه های جذاب ، از مکان های خوب و همچنین از خدماتی که برای مشتریانتان ارائه می دهید فیلم بگیرید و در تبلیغ خود قرار دهید و به مراتب میزان توجه کاربر بیشتر خواهد بود و حس اطمینان بیشتر خواهد بود .

تبلیغ اینترنتی برای آژانس های مسافرتی

نکات پایانی در رابطه با تبلیغات اینترنتی برای آژانس های مسافرتی و جذب مشتری

در پایان چند نکته ریز را اشاره میکنیم که شاید باعث بهبود وضعیت شود در ابتدای هر تبلیغی ابتدا همه آنچه که در ذهنتان می گذرد را روی کاغذ بنویسید سپس در فضای اینترنت کار کنید و منتشر کنید و بعبارتی ایده های ذهنی خود را فورا وارد اینترنت نکنید و در نهایت از کارهای خلاقانه غافل نشوید و مشتری هایی که یک بار شما را انتخاب کردند را با رضایت بدرقه کنید تا در سفر های بعدی هم شما را انتخاب کند .