تبلیغات پولی

همانطور که هر روز در نقاط شلوغ و پر تردد شهرها بنرهای تبلیغاتی را مشاهده می کنید، در وب سایتهایی که بازدیدکنندگان فراوانی دارند نیز چنین تبلیغاتی به وفور یافت می شود. این نوع تبلیغات شامل پرداخت هزینه ماهانه برای درج بنر در بخش های مختلف وب سایتهای پربازدید می باشد.

تبلیغات پولی

درج بنرهای تبلیغاتی

علاوه بر درج بنرهای تبلیغاتی، برخی از وب سایتها این امکان را می دهند که لینک صفحه مورد نظر شما را قسمتی از وب سایت خود درج کنند. اما با توجه به اینکه این روش بازدیدکننده چندانی برای شما به ارمغان نخواهد آورد و توصیه گوگل مبنی بر خریداری نکردن لینک، پیشنهاد می شود از این روش استفاده نکنید.

تبلیغات پولی

درج آگهی اینترنتی

سایت تبلیغات 98 ارائه دهنده خدمات درج آگهی اینترنتی و همچنین تبلیغات کسب و کار در تمامی کسب و کارها و خدمات ( تاسیسات – پیمانکاری – مغازه – فروشگاه – صنعتی – شرکتی – کارخانه – بیمه – خیاطی – آرایشگاه – پزشکی – زیبایی و … ) و هر کسب و کاری که منجر به درامد میشود ، شما میتوانید با تبلیغات کسب و کار و همچنین خدمات خودتون در سایت تبلیغات معتبر و پر بازدید اقدام به ارسال آگهی اینترنتی نمایید ، همچنین در سایت تبلیغات 98 آگهی رایگان و تبلیغات رایگان استفاده نمایید برای ثبت و درج آگهی اینترنتی خودتون اول در سایت عضو شوید بعد آگهی اینترنتی خودتونو ارسال کنید ، عضویت به این معناس که  میتونید آگهی خودتونو مدیریت و ویرایش کنید.

تبلیغات پولی

تبلیغات ویژه و پولی

تبلیغات پولی و یا تبلیغات ویژه نقش زیادی در جذب مشتری ایفا میکند به این صورت که با هزینه بسیار پایین میتونید در نتیج گوگل حضور داشته و اقدام به جذب مشتری از این طریق نمایید ، همچنین آگهی ویژه با مدت زمان بیشتر و همچنین بازدید بیشتر در صد بیشتری از فروش را برای شما به ارمغان می آورد – سایت تبلیغات 98 دارای نماد اعتماد الکترونیکی ، و دارای اعتبار چندین ساله و بازدید روزانه بالا بستر مناسبی برای تبلیغات شما می باشد.

 

18 آبان 1398 2:31 ب.ظ