تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان

منظور از تبلیغات رایگان به مبحث تبلیغات اینترنتی میپردازیم ، شاید شما فروش محصول و یا تولید و یا  خدماتی و شروع کردین و یا میخوایین شروع کنید در صورتی که اینطوری هست دارید بهترین مقاله رو مطالعه میکنید پس با ما همراه باشید.

تبلیغات رایگان در اینترنت

رونق کسب و کار هیچ وقت یه صورت اتفاقی پیش نمیاد ، خوب چطوری میشه یک کسب و کار موفق بدست آورد ؟ جواب این سوال فقط و فقط تبلیغات هست ، برای تبلیغات راه های خیلی زیادی وجود دارد ولی خب یکی از بهترین راه های تبلیغات در اینترنت می باشد ، شاید یکی بهتون قبلا گفته باشه که من اینکارو انجام دادم و هیچ نتیجه ای نداشته ! و یا این فکر به سمت خود شما نیز اومده باشه ، در جواب به شخضی و یا فکر شما این پاسخ و باید بدیم که تبلیغات اینترنتی خودش روش های مختلفی داره ، خب مثلا کسایی هستند که با تبلیغات اینترنتی روزانه میلیون ها و یا میلیاردها فروش دارن خب فرق کسی که همین کار هارو انجام داده و هیچ فروشی و یا فروش قابل توجهی نداشته چیه ؟ در ادامه به جواب این سوال خواهیم پرداخت.

تبلیغات رایگان

نحوه تبلیغات تاثیر گذار در کسب و کار و یا خدمات

خوب با یک مثال ساده شروع میکنیم ، دو تا سوپر مارکت و در نظر میگیریم ، دقیقا تو یک محل باشن حالا شما از سوپر مارکتی که محصول زیاد و دکور زیبایی داره خرید میکنید و یا سوپر مارکتی که محصولات خیلی کم و دکور زیاد جالبی نداره ؟ خب حواب این سوال معلومه که از سوپر مارکتی که از لحاظ محصول و دکور زیبایی داره خرید میکنیم، دقیقا تبلیغات اینترنتی همین موضوع صدق میکنه ، در این مثال محل مغازه ها رو در نظر نگرفتیم محل خودش تاثیر خیلی زیادی در جذب مشتری داره از این مثال میتونیم نتیجه بگیریم که برای ارسال تبلیغ و یا تبلیغات رایگان بهتره که متن آگهی که درج میکنیم به صورت کامل بدون غلط املایی و پر محتوا با توضیحات کامل باشه حتی شده یک ماه وقت بزارید تا متن مورد نظر خودتونو آماده کنید در مورد استاندارد های نوشتن یک آگهی بعدا مطالبی را ارائه خواهیم داد.

تبلیغات رایگان یا ویژه غیر رایگان ؟

در مورد اینکه تبلیغات شما به صورت تبلیغات رایگان باشه یا ویژه ( پولی ) و تاثیر ویژه بر رایگان چه چیزاهایی میتونه باشه ؟ تبلیغات رایگان معمولا به صورت محدود میتونید اگهی خودتونو داشته باشید و خوب وقتی اگهی شما زمانی که میخواد تو گوگل دارای رتبه بشه از سایت حذف میشه دقیقا مثل این که کسی دنبال گنج باش تو آخرین چکش که به گنج میرسه دست از کار برداره ، حتما سعی کنید اگهی هاتون به صورت ویژه و نامحدود باشه قیمت اگهی اینترنتی معمولا خیلی کمتر از تبلیغات دیگه هست ، (فعلا تبلیغات ویژه در سایت های ارسال آگهی معمولا از قیمت 10 هزار تا 50 هزار تومان میرسن )

نکته : دقت کنید که فقط در سایت های تبلیغاتی که دارای رتبه بالایی هستن اقدام به ارسال آگهی نمایید.( قیمت بالا دلیل بر رتبه بالای سایت نیست )

نظرات خودتون در مورد این مقاله حتما در بخش نظرات مطرح نمایید

17 تیر 1398 9:21 ب.ظ