چگونه از تبلیغات اینترنتی به در آمد برسیم

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد برای فروش محصولات به تبلیغات نیازمندیم .تبلیغات انواع مختلفی دارد که در مقاله های قبلی به آن ها اشاره کرده ایم .افراد زیادی از تبلیغات اینترنتی برای خود در آمد کسب می کنند اکنون این میزان در آمد بستگی به تبلیغات و عوامل گوناگون بستگی دارد در این مبحث به بررسی در آمد از تبلیغات اینترنتی میپردازیم .

کسب در آمد با تبلیغ اینترنتی :

افراد زیادی از طریق تبلیغات اینترنتی به در آمد زیادی دست پیدا میکنند این در آمد به عواملی گوناگونی بستگی دارد و همینطور چه کسانی و چگونه میتوانند به این در آمد برسند .

تبلیغ به روشی کلیکی تبلیغات : در این روش کسانی که میخواهند برای محصولاتشان تبلیغات انجام دهند به سایت های کلیکی هزینه ای کارکرد و قرار دادن تبلیغات در سایت شان را می دهند.

در تبلیغات اینترنتی بعضی سایت ها و محصولاتی هستند که بزرگترند و تبلیغات پر سود ارزشمندتر هستند مانند بعضی ماشین های خارجی و امثال آن. با ارائه پیشنهادات خاص مانند به ازای هر ده تا دیدن تبلیغات و کلیک روی آن ها مبلغی کوچکتر پرداخت میشود در این وسط این هم یکی از تاکتیک های شرکت های تبلیغاتی است در این روش همه افراد از این روش به در آمد می رسند و همچنین میزان فروش و محتوای تبلیغات و میزان بازدید از سایت بالا میرود سایت های زیادی وجود دارد که میتوان به ازای آن ها به در آمد رسید اما سایت های خارجی هم به همین شیوه وجود دارد که کسب در آمد از آن حاصل می شود در سایت های خارجی کسب در آمد از سایت های داخلی بیشتر است به دلیل نرخ بالای دلار در ضمن سایت های تقلبی زیادی وجود دارد که از این روش استفاده میکنند هنگام انجام این کار حتما تحقیق کنید واطلاعات کافی بدست آورید برای اینکه درآمد های لازم از سایت های خارجی بدست آورده را دریافت کنیم باید شماره حساب دلاری ایجاد کنید میتونید به صورت بیتکوین هم پیتونید دریافت کنید و در بازار به مشتری های دیگر بفروشید.

چگونه از تبلیغات اینترنتی به در آمد برسیم

اکثر سایت های کلیکی برای عضو شدن در سایت شان و دیدن تبلیغات هزینه ای دریافت نمیکنند اگردیدید هزینه ای خواستن در مورد آن ها تحقیق کنید ببینید شرکت واقعی و یا تخلفی هستند.

از سییتم ها و الگوربتم های استفاده کنید که تبلیغات اینترنتی را در زمان مکان و کاربر درستی نمایش دهد.

علاوه بر در آمد از سایت های کلیکی از تبلیغات اینترنتی میتوان از روش های دیگر هم درآمد به دست آورد

  1. کسب در آمد از طریق نوشتن سایت های تبلیغاتی: در صورت گذر مدت زمانی که تبلیغات شما جوثر باشد و موفقیت شما ثابت شده باشد میتوانید از افراد بخواخید که تبلیغات خودشان را به شما بدهند و در سایت خودنان آن تبلیغات را قرار دهید و یا میتوانید برای آنها تولید محتوا کنید.
  2. در صورت داشتن تخصص خاصی در تبلیغات اینترنتی میتوانید بک فیلم آموزشی و با یک مقاله آموزشی تهیه کنید و آنرا به جویندگان راه کارهای تبلیغاتی بفروشید.
  3. کسب درآمد از فضای مجازی: بعضی کانال های تبلیغاتی با تعداد زباد کاربر در تلگرام و اینستا گرام وجود دارد که در ازای قرار دادن تبلیغ شما مبلغی را از شما دریافت میکند.
  4. بعضی از تبلیغات برای کشور های دیگر نوشته میشود که باید زبان مختص آن کشور نوشته شود صاحبان مشاغل به دنبال مترجم برای ترجمه تبلیغات است بنابراین از راه ترجمه هم میتوانیم به درآمد برسیم.
  5. بعضی افراد در تبلیغات خود در هنگام طراحی تبلیغ نیاز به استفاده از برنامه های خاصی دارند که بستگی به نوع محصول تبلیغیشان دارد استفاده از این نرم افزار ها نیاز به تخصص خاصی دارد بنابراین از افرادی که تخصص لازم را دارند بهره میگیرند.
  6. هنر طراحی و عکاسی را یاد بگیرید با ارائه طراحی عکس محصول به شیوه خلاقانه و فروش آن به تبلئغ کنندگان به دست مزد خود را میگیرید.
  7. با درست کردن سایت های خانوادگی و قرار دادن مسابقه با موضوعات از پیش تعیین شده و قرعه کشی به صورت هفتگی مثلا عکس کدام خانواده بیشترین رای را دارد برای قرار دادن در مسابقه مبلغ بسیار پایین بگیرید و میانگین افرادی که در مسابقه شرکت کردند را در بیاورید نصف آن را به فرد برنده اختصاص دهید و بقیه برای سود شما .در این صورت بازدید سایتتان بالا میرود میتوانید تبلیغات قبول کنید و در میان مسابقه تبلیغات را نمایش دهید و از این راه به درآمد دوجانبه برسید.

چگونه از تبلیغات اینترنتی به در آمد برسیم

ایده تبلیغات اینترنتی

اگر برای تبلیغات اینترنتی خود ایده های خاصی دارید و مطمعن هستید که از آن ایده به موفقیت میرسید بهتر است روی آن نکته تمرکز کنید و همه تلاش و فعالیت خود را روی آن گزینه انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید برای به دست آوردن ایده های خلاقانه ابتدا باید به آن زمینه علاقه داشته باشید سپس در آن زمینه تخصص و مهارت داشته باشید و بازار کار خوبی برای آن پیدا کنید تا از آن دلزده نشوید و برعکس به آن تشویق شوید اگر طرح و ایده خاصی ندارید سعی کنید با مطالعات،  دیدن نمونه کار های مرتبط را ببینید در مورد آن ها تحقیق کنید فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید اگر به شکست خوردید راه های دیگر را امتحان کنید ولی هیچ وقت نا امید نشوید تا به نتیجه برسید اگر در تبلیغ خود پیشنهاد و یا طرح  و ایده خاصی ندارید وصرفا یک تبلیغ عامیانه و متعارف است نتیجه آن معلوم است سعی کنید پیشنهاد های غیر تکراری بدهید .

برای اینکه موفق شوید از فروشگاه های اینترنتی مختلفی روش های تبلیغی ، شیوه های محتوا ، ایده های خلاقاته  ،پیشنهادات ارائه شده ، زمان سپری  شده ،نتایج آن ، از چه کسانی کمک گرفتند و سایر موارد بپرسید و از آن ها الهام بگیرید و در شغل و کسب و کار خود و تبلیغات خود از آن روش ها کمک بگیرد و در خود به کار ببرید در کنار کار ایمترنتی سعی کنید فروش محصولات به صرت فیزیکی هم باشد تا کاربر به آن مکان مراجعه کند و نمونه محصولات را ببیند و اعتماد کند .