لیست سایت های تبلیغاتی رایگان

سایت های تبلیغاتی برای جذب مشتری های بیشتر راه اندازی شده اند و افراد و شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده خدمات به این کار وابسته بوده و مجبور به تبلیغات برای جذب افراد بیشتر و رونق کسب و کار خود می باشند.

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان

بدین منظور سایت های معتبر زیادی راه اندازی دشه است تا افراد بتوانند به صورت مناسبی و به راحتی از هر جای کشور که بخواهند به این سایت ها دسترس داشته و تبلیغات خود را به صورت انبوهی انجام دهند تا بتوانند برند خود را به صورت خوبی به نمایش بگذارند.

سایت های تبلیغاتی رایگان :

سایت های تبلیغاتی رایگان برای جلب توجه مشتریان عزیز راه اندازی شده است تا آن ها نیز بتوانند با این خدمات مناسب ارائه دهنده سایت تبلیغات خود را انجام داده و رضایت بیشتری را از این کار داشته باشند.

این سایت های تبلیغاتی رایگان نیز دارای بازده مناسبی می باشند ولی همان گونه که می دانید می توانید با صرف هزینه مناسبی تبلیغات خود را به صورت بسیار بهتر انجام داده و بازده بیشتری را داشته باشید.

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان :

افراد بیشتری برای ثبت آگهی های خود در سایت های رایگان تمایل دارند و می توانند محصولات و خدمات خود را به صورت مناسبی در آن حا به نمایش بگذارند.

سایت های زیادی برای ثبت آگهی رایگان معرفی شده اند ولی 100 سایت برتر درج آگهی رایگان به ترتیب رنک در گوگل توسط ایتروز دسته بندی شده است تا شما بتوانید از طریق لیست ارائه شده سایت های تبلیغاتی پر بازدید رایگان را انتخاب کرده و محصولات خود را در آن سایت های رایگان درج کنید

سایت های درج آگهی رایگان :

همان گونه که می دانید سایت های درج آگهی دارای قذمت بیشتری می باشند و از زمان های قدیم استفاده از سایت های تبلیغاتی رواج داشته است زیرا هم هزینه کمتری را در برداشته و هم خدمات بهتری را به نمایش می گذارد.

ما به عزیزانی که می خواهند به تازگی در فضای مجازی تجارت نمایند توصیه می کنیم محصولات و خدمات خود را در سایت های درج آکهی ثبت نمایند.

درج آگهی در سایت های ثبت رایگان آگهی یکی از روش هایی می باشد که افراد تازه واردمی توانند آن را انتخاب کرده و آشنایی بیشتری با تبلیغات اینترنتی داشته باشند.

زیرا در این صورت است که افراد می بینند که می توانند با ثبت آگهی خود در سایت ارائه شده به صورت رایگان می توانند مشتری بیشتری را داشته باشند و دیگر نیاز به صرف هزینه اضافی را نخواهند داشت.

لیست سایت های تبلیغاتی رایگان

بک لینک رایگان :

برای افزایش بازدید سایت از بک لینک های رایگان اینترنتی استفاده کنید.

تا کنون 5 سری بک لینک های رایگان فارسی و 3 سری یک لینک رایگان خارجی منتشر شده است و می توانند در افزایش بازدید کننده ها تاثیر بسیار خوب و مثبتی را داشته باشند.

آگادمی ایتروز بر پایه اشتراک گذاری تجربیات ، نیاز ها و ارائه مطالب تخصصی برای ارتقاء سطح علمی مشتریان و کاربران راه اندازی شده است.

سایت های تبلیغاتی رایگان پر بازدید :

کاربران امروزه برای معرفی محصولات و خدمات خود می توانند از سایت های ثبت آگهی رایگان استفاده کنند ، معرفی خدمات و کالاها از طریق این دسته از سایت های درج آکهی رایگان یکی از قدیمی ترین و کم هزینه ترین روش های معرفی خدمات و یا فروش محصولات به شمار می رود.

همچنین قابل ذکر است که این سایت های رایگان معرفی شده فعال می بانشد و این امکان وجود دارد که در آینده غیر فعال شوند.

نکات مهم در ثبت آگهی رایگان :

با توجه به موارد گفت شده برای ثبت آگهی رایگان باید نکاتی را حائز اهمیت قرار داده و به آن ها توجه شود که در زیر اشاره می کنیم :

 • در این آگهی رایگان نیز مانند سایر آگهی ها از مطالب جذاب استفاده شود و خواننده را به سمت خود ترغیب نماید.
 • به روز رسانی آکهی ها با یک برنامه منظم تعیین شده انجام بگیرد ، از این طریق می توان به بیشتر شدن بازدید کننده ها از سایت کمک شایانی را کرد.
 • توجه داشته باشدی که برای ثبت آکهی رایگان نیز باید در ابتدا ثبت نام کرده باشید و سپس اقدام به درج آگهی خود نمایید.

اسامی سایت های ثبت آگهی رایگان :

 • پرشین آگهی
 • صنعت ساختمان
 • دیجی آگهی
 • تبلیغات گستر
 • پیام آگهی
 • تهران تجارت
 • آگهی ناجی
 • آگهی ایران
 • و…

لیست این سایت ها به صورت زیادی بوده و حدودا 90 سایت معتبر را می توانید مشاهده کرده و مطابق با سلیقه شخصی خود به تبلیغ آگهی خود بپردازید.

ثبت آگهی رایگان از خدمات سایت های معرفی شده می باشد که موجب شده است تبلیغات بیشتری در سطح کشور انجام گیرد و ارفاد بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش وسیع تری بگذارند.

ویژگی های سایت تبلیغاتی رایگان :

 • درج تبلیغات رایگان
 • درج لینک رایگان در آگهی
 • درج تصویر رایگان از محصول و خدمات
 • در صورت لازم تمدید و به روز رسانی رایگان آگهی

شما می توانید لینک سایت خود را در سایت های تبلیغاتی پر بازدید رایگان به نمایش گذاشته و افراد را ترغیب به بازدید از سایت ارائه دهنده تبلیغات خود نمایید.

البته توجه داشته باشید که هر سایتی نمی تواند تبلیغات را به درستی انجام دهد و با اینکه وقت بیشتری را از فرد اقتصادی می گیرد نتیجه مثبتی را نداشته باشد پس برای اینکار بهتر است اطلاعات کافی را درباره سایت ارائه کننده داشته باشدی و تبلیغات خود را به صورت مناسبی در سایت انجام دهید تا بازده کار شما بیشتر بوده و مشتری های انبوهی را جذب کنید.