طراحی بنر در اگهی و تبلیغات اینترنتی

در طراحی بنر در اگهی و تبلیغات اینترنتی و درج آگهی اینترنتی رنگ بندی، رنگ، نور، حرکت، حروف و خطوط زیبا اثر محسوسی بر جلب توجه بینندگان و موفقیت بنرهای شما دارد. نثر زیبا و روان ( که پیشتر به آن اشاره شد) نیز در ترکیب با این عوامل اثرگذارتر میشود. این مجموعه ممکن است مدتها در ذهن بیننده بماند و به اهداف آگهی دهنده کمک کند. برای طراحی بنر ها از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید.
هزینه طراحی بنر رقم درخور توجهی نیست اما اثر مهمی بر تبلیغات شما دارد
.

تبلیغات از طریق موتور جستجو

در طراحی بنر در اگهی و تبلیغات اینترنتی راز بزرگ تبلیغات از طریق موتور جستجو چیست که کسانی که آن را میدانند، میتوانند رتبه های اول را در لیست های جستجو به دست آورند؟ در واقع قوانین و قواعد ساده ای بر تبلیغات با استفاده از موتور جستوجو حاکم است که شما باید آنها را رعایت کنید.

محتوای ارزشمند

بسیاری از افراد، این نکته را نادیده میانگارند، در حالیکه مهمترین عامل در یک استراتژی موفق برای تبلیغات با کمک موتور جستجو، محتوای با ارزش است. بازدیدکنندگان، اطلاعات مفید و محتوای جالب میخواهند. تبلیغات با موتورجستجو فقط در مورد الگوریتمهای کامپیوتری نیست. کیفیت محتوا ، نقش بسیار مؤثری در این تجارت دارد. موتورهای جستجو تلاش میکنند تا سایتهای با کیفیت را که دارای اطلاعات مفید هستند، درصدر حاصل از جستجو قرار دهند. یک استراتژی موفق برای تبلیغات از طریق موتور جستجو باید این نکته را لحاظ کند.

سایت را ساده نگهدارید

 یکی از اشتباهات معمول در تبلیغات توسط موتور جستجو این است که سایت را با محتوایی در اختیار موتورهای جستجو قرار دهید که توسط روباتهای موتور جستوجو قابل دیدن نیستند. روباتهای موتورهای جستجو را نابینا فرض کنید. آنها نمیتوانند تصاویر را ببینند و معمولاً با خواندن و دیدن قاب ها frame و flash و محتوای دینامیک مشکل دارند. سایت هایی که بدون زیباسازی تجملی ساخته میشود، از نقطه نظر تجارت موتور جستجو بهتر دیده میشوند.